FB

Inwestycja

Aktualne promocjeAktualne promocjeAktualne promocjeAktualne promocjeAktualne promocje

Przy ulicy os. Dąbrowszczaków w Swarzędzu powstaje kompleks dwóch budynków mieszkalnych 4 kondygnacyjnych z parkingiem i placem zabaw w systemie osiedla zamkniętego - ogrodzonego bez dostępu osób postronnych.

Proponujemy naszym Klientom łącznie 114 mieszkań 1,2,3 i 4 pokojowych z balkonami i w doskonałych cenach.

Nasza inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko terenów zielonych i rekreacyjnych, ale także co odróżnia nas od innych inwestycji w Swarzędzu, jesteśmy blisko komunikacji, sklepów oraz placówek oświaty.

Dowiedz się więcej o doskonałej lokalizacji inwestycji os. Dąbrowszczaków w Swarzędzu


Jesteśmy najlepszą alternatywą dla tych z Państwa, którzy chcą mieszkać poza centrum Poznania, ale jednocześnie nie rezygnować z wygód dobrej lokalizacji, łączącej bliskość zarówno terenów rekreacyjnych jak i szkół czy sklepów, a także w sposób szybki i łatwy móc dostać się do centrum Poznania.

Dodatkowym bardzo ważnym atutem naszej inwestycji jest cena od 3999pln/m2! To oznacza, że np. mieszkanie 3 pokojowe dla całej rodziny można u nas kupić już w cenie od 199 000 PLN!!!


Osiedle Dąbrowszczaków to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ogromny teren do zabawy to jedna z wielu zalet jaką jest zamieszkanie w tej okolicy.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!

  • 509 589 552, 795 413 607
  • 61 222 4742
Formularz kontaktowy